Naháči

Pro oblékání psů všeobecně platí, že pejska chráníme před mokrem a chladem.  Pro většinu dlouhosrstých plemen je důležitá šusťáková kombinéza bez teplé podšívky. U psů s krátkou srstí kombinéza s teplou podšívkou, někdy stačí i vesta na záda. Jak ale  oblékáme speciální plemena bez srsti?

Čínský chocholatý pes - naháček.

Na toto plemeno máme v nabídce větší sortiment. V zimě nabízíme hodně teplé prošívané kombinézy. Jsou vyrobeny z prošívaného materiálu podšité teplým fleecem. Pro náročné zákazníky můžou být hezky nazdobené, nebo čistě ve sportovním duchu. Další v nabídce jsou běžné šusťákové kombinézy podšité teplým fleecem, jsou o dost tenší než prošívané, ale pro pejska dostatečně teplé.

Velmi oblíbené jsou teplákové mikiny a teplákovky v různých barvách a střizích, které zahřejí v jakémkoliv ročním období. Mikiny jsou elastické a oblékají se přes hlavu, taktéž teplákovky. Druhá varianta jsou teplákové kombinézy na uzávěr.

U těchto plemen šijeme i letní nátělníky, které slouží například proti spálení na slunci. Tato novinka se jistě zařadí mezi oblíbené a velmi slušivé oblečení pro naháčky. Vyrábíme v různých barvách ze 100% bavlny (tričkovina). Ve velmi praktickém nátělníku pózovala naše manekýnka Barbie. Nátělník se hodí  také jako první vrstva pod tenkou pláštěnku.

Manekýni a manekýnky

Barbie, Andreas, Zuzanka, Ela

Navštivte náš e-shop pro naháčky - budete přesměrování na novou stránku.

e-shop www.psimoda.cz budete přesměrováni na novou stránku