O psí módě.cz

Psí móda

Olga Hlaváčová

Zveme Vás k prohlídce našich stránek psí móda, na kterých se dozvíte, co jsme připravili pro Vaše mazlíčky. Seznámíte se s trendy módou pro Vaše  mazlíčky. Pestrá kolekce, luxusních kombinéz a oblečků, šitých právě pro Vašeho pejska. Na stránkách psí móda, oblečení pro psy, se můžete dozvědět spoustu novinek o oblékání,  navštívit náš eshop, nebo si popovídat o oblékání na stránkách Club dog design.

Všechny modely pro Vás připravuje, vyrábí a navrhuje Olga Hlaváčová.

Jarní psí oblečky

pláštěnky

Jarní psí oblečky - pláštěnky - jsou velmi oblíbené v nepříznivém počasí.  Pláštěnka je vyrobena z  voděodolné šusťákoviny, podšitá podšívkou z polyesteru. V jarních  a podzimních měsících ochrání psí obleček Vašeho pejska před špínou a chladem. Neslouží jako klasická pláštěnka z PVC, ale přesto, alespoň při kratším pobytu venku, ochrání tento psí obleček, pejska,  před největší nečistotou a mokrem. Zabrání ušpinění nožiček a bříška a celkovému promočení psího kožíšku.

Oblečky pro psy

psí móda

Psí oblečky a kombinézy dog design se vyznačují perfektním propracovaným střihem. Psí oblečky zakrývají pejskům celé bříško a dlouhé nohavičky chrání nožičky před blátem. Psí oblečky jsou vyrobeny z voděodolné šusťákoviny, podšité podšívkou, flanelem nebo fleece-m. Nohavičky u psích oblečků jsou zakončeny gumičkou na zatažení. Psí oblečky mají  šňůrku na stažení v pase, zakončenou brzdičkama a koncovkama, pro hezký vzhled. Proto psí oblečky pejskům hezky padnou.