Naši uživatelé

Dopřejte svému mazlíčkovi to, co je pro Vás samozřejmostí. Kvalitní kombinézu do zimy, chladu a deště jistě ocení Váš psí kamarád, který s Vámi sdílí teploučko Vašeho domova. A co venku? Kombinéza Vám usnadní návrat domů , nemusíte pejska koupat, sprchovat. Sundáte nejen praktickou, ale také velmi slušivou kombinézu a čas věnovaný očistě Vašeho pejska můžete strávit příjemněji, třeba hrou nebo odpočinkem po procházce. Přejeme hodně spokojených procházek v teplých kombinézách "dog design".

Historie

Výrobě a šití psích oblečků se věnujeme od roku 2003. Za tu krátkou dobu jsme uspokojili požadavky mnohých zákazníků, kteří nás doporučili dalším.  Naším cílem je obléknout co nejlépe Vaše psí kamarády, naše spokojené zákazníky. Soustředili jsme se na kvalitní a pohodlný střih. K nejrozšiřenějším a nejvíce prodávaným kombinézám na jorky, jsme postupem času vyvíjeli střihy na další plemena, od těch nejmenších mazlíků až po velká plemena.

 Informace o nás

Dlouholeté zkušenosti soužití se psy byly základním kamenem pro zaměření šicí dílny, jejíž výroba se dnes soustředí výhradně na šití psí módy. Produkty a služby, které nabízí jsou odzkoušeny v praxi. Důraz se klade na kvalitní, pohodlný střih.

 

Motto: " Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata."  (Gene Hill)