Dog Fashion Show

psí módní přehlídka

 

Firma DOG DESIGN předvádí své modely na akcích pro pejsky a pejskaře. Přehlídky jste mohli vidět např. na plese v Michálkovicích, v Havířově na Dog Show, na Fashion Crossroad v Ostravě,  na dni plném zábavy u Tesca apod. Na této stránce se můžete seznámit s našimi hvězdami.

Hvězdy v týmu

královský pudl ADÁMEK

 královský pudl momentálně naše největší hvězda v týmu. Kombinézy Dog Design předvádí na každé naší akci. Značku prezentoval také v televizi. Adámek v televizi
>

bišonek ANGELIKA

Angelika s námi předvádí už od začátku. Se svou paničkou udělala obrovský pokrok. Nejdříve nechtěla ani chodit, ale s postupem času se vypracovala na skvělou modelku. Dnes se již na molu předvádí a má z toho radost. Čeká už jen na Váš potlesk.
>

pudlíci CHANNEL A SISSI

pudl toy, pudl trpaslík Channel a Sissi jsou ze salonu Astor v Ostravě Porubě. Jsou to velmi roztomilé bílé princezny, většinou předvádí romantické modely.
>

jack russell terrier SHELLY

Shelly je ještě štěně, ale se Sofi dělají velké pokroky a je jasné, že na tuto dráhu se holky nedaly omylem. Shelly se ráda předvádí a Sofi umí svou svěřenkyni skvěle předvést. No nezatleskejme jim  :-)  !!!
>

krysařík NELY

Nová posila hvězdného týmu v září 2011. Krysařík Nely se svou paničkou Nikolkou.
>